Casa 7 Mares Bed and Breakfast
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Eten op locatie Bar/ lounge |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Casa 7 Mares Bed and Breakfast São Miguel do Gostoso ligt op ongeveer 1 km van Praia Maceio en biedt een zwembad. De bed en breakfast ligt binnen het bereik van Museu Casa de Taipa en bestaat uit 6 kamers met een uitzicht op het zwembad.
Dit hotel is gelegen binnen 12 minuten wandelen vanaf Clube Kauli Seadi. Gasten kunnen het centrum van São Miguel do Gostoso over 10 minuten met de auto bereiken. Tot de nabijgelegen bezienswaardigheden behoren São Miguel Arcanjo Church, gelegen op 650 meter afstand.
De kamers zijn voorzien van airconditioning, samen met moderne gemakken zoals een flatscreen TV met satellietzenders. Een apart toilet en een douche worden in de badkamers verstrekt. Ze hebben ook privébadkamers met een apart toilet en een douche.
U kunt eten in Pizzaria e Esfiharia Dourada, op een paar stappen verwijderd van Casa 7 Mares Bed and Breakfast.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Bar/ lounge
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Verwarming
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Casa 7 Mares Bed and Breakfast naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Casa 7 Mares Bed and Breakfast te komen. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in comfortabele Casa 7 Mares Bed and Breakfast?
Comfortabele Casa 7 Mares Bed and Breakfast biedt een privéparkeren aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Casa 7 Mares Bed and Breakfast uitchecken?
Klanten van Casa 7 Mares Bed and Breakfast moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in comfortabele Casa 7 Mares Bed and Breakfast?
De gemiddelde kamerprijs in comfortabele Casa 7 Mares Bed and Breakfast is $32. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Welk soort zwembad heeft Casa 7 Mares Bed and Breakfast?
Er is een zwembad beschikbaar bij Casa 7 Mares Bed and Breakfast.